Hakan Evden Eve Nakliyat

Hakan Asansörlü Taşımacılık

Hakan Evden Eve Nakliyat

KURUMSAL EV OFİS FUAR  AMBAR TAŞIMA HİZMETLERİ

 

☎️ Kurumsal Telefon ” 05444453357 ”
✅ Firma K3 Yetki Belgesi ” Onaylı Firma ”
✅ Hakan Nakliyat Garantisi ” Güvenli Garantili Taşıma ”
📍 Firma Kuruluş ”1996’yılından günümüze ”

1996’dan günümüze kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden nesilden nesile aktarılan şirketimiz tüm çağın teknolojisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.İrili ufaklı 12 adet araç ve 32 personel ekibi ile istanbul evden eve nakliye firması ; olan Masko Hakan Nakliyat taşıma ve depolamaya dair tüm sorunlarınıza çözüm odaklı bir yaklaşım ile hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat şirketi, Türkiye geneline Evden Eve taşımacılık desteği sunmaktadır. İstanbul merkez olmak üzere tüm illere ev taşıma, ofis taşıma, asansörlü nakliye desteği verilmektedir. Şirketimiz, kurumsal hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına işçilik hizmetleri, profesyonel bir şekilde verilmektedir.  Evden eve nakliyat, ambalajlama, sökme takma, taşıma gibi işlemleri aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Anahtar teslim hizmet sunan firmamız, fiyat noktasında da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

 istanbul evden eve taşımacılık firmamız, taşıma hizmetleri teknolojik yöntemler ile vermektedir. Eşya paketleme, mobilya montajı, yükleme gibi işlemler uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Firmamız asansörlü ev taşıma noktasında da faaliyet göstermektedir. Nakil sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu değildir. Masko Hakan evden eve nakliye ekonomik fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık ücretleri makul bir düzeydedir.

“ Profesyonel Taşımacılığın Tek Adresi “

Hakan Evden Eve Nakliyat

Hakan Evden Eve Nakliyat

Güvenilir Kaskolu Evden Eve Nakliyat Şirketi

“ Kaskolu Taşımacılığın Mucidi “

Nakliye firmaları tarafından sunulan hizmetlerin kalitesi farklıdır. Müşterilerimiz ise firma tercihi sırasında fiyatları ön planda tutmaktadır. Ancak güvenilir ve kaskolu taşıma şirketleri bünyesinden hizmet almayan ev sahipleri büyük maddi zararlar ile karşılaşmaktadır. Örneğin nakliye taşıma sigortası yapmayan nakliye firmaları, hizmet sırasında yaşanılan maddi zararları üstlenmemektedir. Masko Hakan Nakliyat ise, gerek şehir içi gerekse şehirler arası tüm hizmetlerini sigortalı bir şekilde vermektedir. Güvenilir ve kaskolı taşıma şirketleri her zaman profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Tüm eşyalar, nakil öncesin de kaskolanmalıdır. Firmamız bünyesinden hizmet alan müşterilerimiz kesinlikle maddi zararar ile karşılaşmamaktadır.

Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunan firma sayısı fazla değildir. Çünkü firmanın kaskolu taşımacılık yapabilmesi için k3 belgesine sahip olması gerekmektedir.  güvenilir ve kaskolu taşıma şirketleri ise tüm resmi belgelere sahiptir. Villa,  rezidans, daire gibi tüm konutlar tamamen sigortalı bir şekilde nakil edilmektedir. Ayrıca sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerimiz makul fiyatlar ile verilmektedir. Firmamız hizmet öncesinde tüm eşyaları detaylı bir şekilde ekspertizden geçirmektedir. Ardından sigorta işlemlerine başlanmamaktadır.

Güvenilir nakliye firmaları, kurumsal hizmet sunmaktadır. Bu tür firmalar müşterilerine vermiş olduğu tüm sözleri tutmaktadır. Bir taşıma şirketinin güvenilir olup olmadığını anlamak için detaylı araştırmalar yapılmadı gerekmektedir. Örneğin firmanın kuruluş tarihi, araç sayısı, araçların üzerinde yer alan logolar, fiyat politikası gibi detayların incelenmesi gerekmektedir. Güvenilir ve kaskolu taşıma şirketleri nakliye hizmetlerini profesyonel ve eksiksiz bir şekilde vermektedir. Evden Eve Taşımacılık nakliye firmaları ise yılların tecrübesi sayesinde tüm müşterilerini maksimum bir düzey de memnun etmektedir.

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkımızda

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken çok farklı parametreler göz önüne alınmaktadır. Öncelikli olarak eşyanın sayıca miktarı bu noktada önemlidir. Daha sonra eğer özel taşınacak eşyalar varsa bunlar hakkında daha önceden bilgi almamız gereklidir.Masko Hakan Evden Eve Nakliyat Genelde fiyatlar 3000 ₺ den başlamaktadır. Eşyanın miktarı ve çeşidi ne olursa olsun en uygun fiyat bizdedir.

     İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları Tek Taraf Ücreti
1. Kat ile 5. Kat Arası Asansörlü Taşıma        3000 ₺
6. Kat ile 10. Kat Arası Asansörlü Taşıma        4000 ₺
11. Kat ile 15. Kat Arası Asansörlü Taşıma        5000 ₺
16. Kat ile 20. Kat Arası Asansörlü Taşıma        6000 ₺

istanbul’da ilk 13. kata kadar asansörlü nakliye hizmeti veren firma olarak  her müşterimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm çabamızla çalışmaktayız. Değişen teknoloji ve yapı koşullarını göz önüne alarak diğer asansörlü nakliye firmalarından farklı olarak daha yüksek katlara kadar uzanan asansör kullanmayı tercih ettik. Paketleme sistemimiz ve işinin uzmanı olan ekip arkadaşlarımızla nakliye işinizi artık çok daha kolay ve kısa zamanda yapmaktayız.

Şehir içi evden eve eşya taşıma fiyatları;

  • 1 + 1 Eşya Daire Taşıması ; 9000 – 12000 TL
  • 2 + 1 Eşya Daire Taşıması ;12000 – 15000 TL
  • 3 + 1 Eşya Daire Taşıması ;15000 – 20000 TL
  • 4 + 1 Eşya Daire Ve Villa Taşıması;20000 – 50000 TL
  • Avrupa Yakası Bölge içi araç kiralama ; 4000 – 8000 TL
  • Avrupa Yakası Bölge içi ekip işlemleri ; 5000 – 10000 TL Fiyat aralığında uygulanmaktadır.
  • Asansörlü Taşımacılık Tek Taraf +3000
  • Asansörlü Taşımacılık Çift Taraf +6000
  • 7/24 iletişim : +90(541)957 45 57