Sinop Evden Eve Nakliyat

Hakan Asansörlü Taşımacılık

Sinop Evden Eve Nakliyat

05/02/2024 asansorlunakliyat 0
Sinop Asansörlü Nakliyat

SİNOP EVDEN EVE NAKLİYAT

Sinop Evden Eve Nakliyat ; istanbul Masko Ve Sinop Şubeleri  Aradığınızda Müşteri Temsilcilerimiz Siz Değerli Müşterilerine En Detaylı Bilgileri Vermek İçin Sizlere 7/24 Ulaşabileceğiniz +90(544) 445 33 57 İletişim Numaralarımızdan Hazır Olarak Beklemektedir. Hakan Asansörlü Nakliyat ; Şehir içi Evden Eve Nakliye firmaları . Hakan Asansörlü Taşımacılık Ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliye Masko Sinop Hakan Taşımacılık Hizmetleri  Sıralaması Maddeler Halinde : Öncelikle müşteri temsilcimiz Taşınacak Olan Eşya Bilgisini Alarak Şifahen (Ortalama) Bir Fiyat Belirler https://wa.me/+905419574557 WhatsApp Tan Resim Görseli İsteyerek Sağlıklı Bir Fiyat Çalışması Yapılarak Telefonda Anlaşılır . İstanbul Masko Ve Sinop Nakliyat Firması İkinci Seçenek Olarak Müşterilerimizin Adresine Ücretsiz Olarak Yetkili Exper Gelir Ve Eşya Expertiz Yapılarak Anlaşıldığı Takdirde Sözleşme Yapılarak Taşınma İşleminin İlk Evresi Başlar. Taşımacılık ve lojistik hizmetlere dair aradığınız herşeyi bu sayfa altında sizlere sunmaya çalıştık.

Sinop Evden Eve Nakliyat

Sinop Evden Eve Nakliyat

 

Sinop Evden Eve Taşımacılık

Sinop Hakan Evden eve Taşımacılık ; da iyi bir hizmet için en önemli unsur şüphesiz eşyaların En iyi  şekilde paketlenmesidir .  Sinop Hakan Evden Eve Nakliyat ; istanbul Masko ve sinop Asansörlü Eşya Taşıma Firmaları Olarak Eşyalar Paketleme Öncesi Kalın Film Streç İle Sarılır. Firmamızca ambalaj malzemesi olarak köpüklü İçi Elyaflı naylon ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanılmaktadır. Salon , oturma odası, yemek odası TV Ünitesi Çocuk Odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yapılır.

Hakan Asansörlü Taşımacılık

Hakan Asansörlü Taşımacılık

Sinop Hakan Evden Eve Nakliyat ; Masko ve sinop Asansörlü eşya taşıma Firması Tüm kırılacak eşyalarınız Tecrübeli personel ile özel ambalaj yapılarak sarılır, Takım Elbiseleriniz Kullanılmamış Özel Askılı Kolilere konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır. Firmamız 30 yılı aşkındır taşımacılık sektöründe güvenle faaliyetine devam etmekte olup her zaman söz verdiği hizmetleri sağlamaktadır. Faaliyet Bulunduğumuz Süre içerisinde hiç bir müşterimizi mağdur etmedik ve etmeyeceğiz. 

Sinop Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Eşya Taşıma Fiyatları

 

Sinop Hakan Nakliyat ; sinop ve İstanbul Masko Araç filo parkuru içerisinde ”Asansörlü Taşımacılık Firmaları” Sinop Hakan Evden Eve Taşımacılık Adı Altında yaptığımız çalışmalar dahilinde ortalama ücretler söz konusu olduğunda aşağıdaki fiyat aralıklarında çalışmalar sağlamaktayız. Bu ücret ortalamaları gidilecek konumlar , uygulanan işçilik, kullanılan ambalaj ve gelecek olan araç ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir . sinop Asansörlü şehir içi ve şehirler arası Evden Eve Nakliyat Firmaları Aşağıdaki tüm fiyatlar tam paket içeriğimiz dahilinde belirlenmektedir. 

sinop Şehir içi evden eve eşya taşıma fiyatları;

 • 1 + 1 Eşya Daire Taşıması ; 9000 – 12000 TL
 • 2 + 1 Eşya Daire Taşıması ;12000 – 15000 TL
 • 3 + 1 Eşya Daire Taşıması ;15000 – 20000 TL
 • 4 + 1 Eşya Daire Ve Villa Taşıması;20000 – 50000 TL
 • Avrupa Yakası Bölge içi araç kiralama ; 4000 – 8000 TL
 • Avrupa Yakası Bölge içi ekip işlemleri ; 5000 – 10000 TL Fiyat aralığında uygulanmaktadır.
 • Asansörlü Taşımacılık Tek Taraf +3000
 • Asansörlü Taşımacılık Çift Taraf +6000
 • 7/24 iletişim : +90(541)957 45 57

Şehir İçi Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Şehir içi Nakliyat firmaları Fiyatları farkı tercihinizi nasıl yapacağınız hakkında biraz bilgi vermemiz yerinde olacaktır. Öncelikle net olarak söylenmesi gereken bir husus var ki o da şehir içinde 8.000-9.000 TL’nin altında Eşya taşıyacağını söyleyen kişi ve kuruluşların  ciddiyetsiz olduğudur. Çünkü ciddi bir firmanın ciddi giderleri vardır. Şimdi bu net kanıya nasıl ulaştığımızı inceleyelim.

istanbul Şehir içi Nakliyat firmaları için fiyatları Taban fiyatında baz alınan bir ev için (2+1 ve 2.kattan 2.kata) yapılacak taşıma işinde 4 taşıyıcı, 1 araç sürücüsü olarak 5 kişi çalışıyor. Normal koşullar evde eve taşınmada kullanılan bir işçinin maliyeti günlük 1500 TL civarındadır. 5 kişinin maliyeti 7500 TL’dir.

Böyle bir taşıma işinde minimum 2000 TL ambalaj malzemesi gitmektedir ki taşımanın hijyenik olması açısından kullanılan ambalaj malzemelerinin fiyatı artacaktır. O halde ortalama olarak 2500 TL’lik ambalaj kullanılacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan kamyonun yakıtı ve amortisman masrafı olarak ortalama 1000 TL gider olacaktır. Sadece burada 11.000 TL maliyetten oluşan ki bu fiyata evden eve taşıma yapmayı söyleyen bu Fiyatlara taşımayı yapamayacakları için başvurdukları ticari ahlaksızlıkları, kişinin başına ne sorunlar açabileceğini düşündüğünüz Zaman Doğru Kanıya Varacaksınız.

Sinop Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat ; hizmetini alabileceğiniz  ile sadece şehir içinde değil, şehirler arası uzun mesafe nakliyat hizmetini de profesyonel ekiplerimizle gerçekleştirebilirsiniz. Normal evden eve taşımacılık işlemlerinin yanı sıra şehirler arası taşıma ve nakliye işlemlerinde en doğru hizmeti alabilmeniz için tecrübeli taşıma ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Şehir içi evden eve taşıma hizmetlerinin aksine, şehirler arası eşya taşıma işlemleri için hesaplamalar ve planlamalar daha farklı bir şekilde yapılmaktadır. Bundan dolayı şehirler arası taşımacılık hizmeti almak için  müşteri hizmetleri merkezimiz ile iletişime geçmelisiniz. Müşteri hizmetlerimiz ihtiyacınız olan işlemleri dikkatle dinleyerek sizin için özel bir hesaplama gerçekleştirecektir.

Şehirler Arası taşımacılık Hizmetleri Güvenli Midir ?

Şehirler arası nakliyat; Komple veya parça eşya taşıma işlemlerinden önce tüm ürünleriniz dikkatli bir şekilde incelenerek raporlanacaktır. Aynı zamanda tecrübeli taşıma ekiplerimiz titiz bir şekilde eşyalarınızı araca yerleştirerek taşıma sırasında yaşanabilecek problemleri ortadan kaldırmaktadır. Bununla birlikte araca yükleme ve teslimat sırasında aynı titizlikle eşyalarınız yerleştirilecektir. Siz de şehirler arası nakliye ihtiyacınız için hemen +90(544)4453357 ‘dan randevu oluşturabilirsiniz!

           Şehirler Arası Nakliyat Araç Boyutu Taşıma Mesafesi Parça Eşya Taşıma Fiyatları
                      Ufak Araç     129 – 159 Km Başı                     4 – 6 TL
                         orta boy  Araç     149 – 179 Km Başı                    5 – 7 TL
Büyük Araç 169 – 199 Km Başı 6 – 8 TL

 

 

Sinop KURUMSAL EV OFİS FUAR  AMBAR TAŞIMA HİZMETLERİ

 

☎️ Kurumsal Telefon ” 05444453357 ”
✅ Firma K3 Yetki Belgesi ” Onaylı Firma ”
✅ Hakan Nakliyat Garantisi ” Güvenli Garantili Taşıma ”
📍 Firma Kuruluş ”1996’yılından günümüze ”

 

 • Sinop Şehir içi şehirler arası Nakliyeciler
 • Ayancık Nakliyeciler
 • Erfelek nakliyeciler
 • Türkeli nakliyeciler
 • Gerze nakliyeciler
 • Boyabat nakliyeciler
 • Durağan nakliyeciler
 • Dikmen Nakliyeciler
 • Saraydüzü Nakliyeciler
 • Yakakent Nakliyeciler
 • Çatalzeytin Nakliyeciler
SİNOP ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI Asansörlü Evden Eve Nakliyat FİRMALARI Fiyatları

Sinop Şehir içi ve şehirler arası Asansörlü evden eve nakliyat firmaları fiyatları belirlenirken çok farklı parametreler göz önüne alınmaktadır. Öncelikli olarak eşyanın sayıca miktarı bu noktada önemlidir. Daha sonra eğer özel taşınacak eşyalar varsa bunlar hakkında daha önceden bilgi almamız gereklidir. Hakan Evden Eve Nakliye Genelde fiyatlar 3000 ₺ den başlamaktadır. Eşyanın miktarı ve çeşidi ne olursa olsun en uygun fiyat bizdedir.

     İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları Tek Taraf Ücreti
1. Kat ile 5. Kat Arası Asansörlü Taşıma       3000 ₺
6. Kat ile 10. Kat Arası Asansörlü Taşıma       4000 ₺
11. Kat ile 15. Kat Arası Asansörlü Taşıma       5000 ₺
16. Kat ile 20. Kat Arası Asansörlü Taşıma       6000 ₺

iSinop’da ilk 13. kata kadar asansörlü nakliye hizmeti veren firma olarak  her müşterimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm çabamızla çalışmaktayız. Değişen teknoloji ve yapı koşullarını göz önüne alarak diğer asansörlü nakliye firmalarından farklı olarak daha yüksek katlara kadar uzanan asansör kullanmayı tercih ettik. Paketleme sistemimiz ve işinin uzmanı olan ekip arkadaşlarımızla nakliye işinizi artık çok daha kolay ve kısa zamanda yapmaktayız.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Sabit Fiyat Garantisi

şehiriçi Ücretiz Expertiz Hizmeti

Kapalı Kasa Eşya Taşıma Araçları

sinop şehirlerarası Uygun fiyatlı şehirler arası nakliye firmaları fiyatları

sinop şehirlerarası Uygun fiyatlı şehiriçi nakliye firmaları fiyatları

2024 Ticari Araç Kiralama Ücretleri
    Günlük Ticari Araç Kiralama                              (şöförlü)       Günlük                  Kiralama 
    Panelvan Araç      4000 ₺
    Kamyonet Tipi (Kapalı Kasa)      5000 ₺
    Orta Boy Kamyon                               (5 buçuk metre)      6000 ₺
    Büyük Boy Araç                                  ( 7 buçuk metre)

Asansör Kiralama Saati 

     7000 ₺

     2000

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir